16 LAT DOŚWIADCZENIA


Szkoła językowa Perfectum powstała w 2004 roku. Rozpoczynaliśmy naszą działalność przy Szkole Podstawowej nr 10  gdzie wynajmowaliśmy sale na nasze kursy językowe.

Dzisiaj główna siedziba CJ Perfectum mieści się w budynku na osiedlu XXX-lecia. Dysponujemy własnymi salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice interaktywne, sprzęt nagłaśniający oraz wszelkie nowoczesne materiały do nauki języków obcych.

W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, czeskiego i norweskiego.

Nasza szkoła na stałe współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 10 – kursy dla najmłodszych odbywają się właśnie tutaj. Dopasowujemy nasze zajęcia do planu zajęć dzieci, odbieramy je ze świetlicy jeżeli zachodzi taka potrzeba. Rodzice zyskują cenny czas nie musząc dowozić dzieci na zajęcia językowe.

Od kilku lat z naszych zajęć korzystają przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Radlinie II oraz Szkoła Podstawowa nr 28.

Konkursy językowe jakie organizujemy przy współudziale SP10 i ZSP3 są już znane w naszym mieście. Jako pierwsi zorganizowaliśmy konkurs sprawdzający umiejętność komunikacji w języku angielskim dla uczniów klas VI  - „Let’s talk”. Zadbaliśmy też o najmłodszych uczniów – najzdolniejsi mogą się wykazać w konkursie dla klas I-III „Young English Expert”.

Jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS – przeprowadzamy egzaminy TOEiC w naszej siedzibie.

Jesteśmy autoryzowanym centrum Metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed w naszym mieście.

Atutem naszej szkoły są małe grupy – prawdziwie małe. Podkreślają to zarówno słuchacze dorośli jak i rodzice naszych najmłodszych uczniów. Nasza szkoła organizuje w ciągu roku liczne warsztaty, wydarzenia artystyczne oraz regularne spotkania z rodzicami (grupy dzieci), ale przede wszystkim skupiamy się na autentycznej i efektywnej nauce języka.

Oferta naszych kursów językowych jest na bieżąco poszerzana, a nasi lektorzy wykorzystują nowoczesne metody nauki, aby jak najbardziej urozmaicić zajęcia.

Zapraszamy Państwa do nas! Smile