Szkoła z tradycjami


Szkoła językowa Perfectum powstała w 2004 roku. 

Główna siedziba CJ Perfectum mieści się w budynku na osiedlu XXX-lecia. Dysponujemy własnymi salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice interaktywne, sprzęt nagłaśniający oraz wszelkie nowoczesne materiały do nauki języków obcych.

W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, czeskiego i norweskiego.

Nasza szkoła na stałe współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 10 i 28–  dopasowujemy nasze zajęcia do planu zajęć dzieci, odbieramy je ze świetlicy jeżeli zachodzi taka potrzeba. Rodzice zyskują cenny czas nie musząc dowozić dzieci na zajęcia językowe.

Konkursy językowe jakie organizujemy przy współudziale SP10 i ZSP3 są już znane w naszym mieście. Jako pierwsi zorganizowaliśmy konkurs sprawdzający umiejętność komunikacji w języku angielskim dla uczniów klas VI  - „Let’s talk”. Zadbaliśmy też o najmłodszych uczniów – najzdolniejsi mogą się wykazać w konkursie dla klas I-III „Young English Expert”.

Jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS – przeprowadzamy egzaminy TOEiC w naszej siedzibie.

Jesteśmy autoryzowanym centrum Metody Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League w naszym mieście.

Atutem naszej szkoły są grupy 4-9 osobowe, dopasowane pod względem wieku i poziomu naszych kursantów. Dbamy o kontkat z rodzicami naszych najmłodszych kursantów w trakcie całego kursu i przede wszystkim skupiamy się na autentycznej i efektywnej nauce języka.

Oferta naszych kursów językowych jest na bieżąco poszerzana, a nasi lektorzy wykorzystują nowoczesne metody nauki, aby jak najbardziej urozmaicić zajęcia.

Zapraszamy Państwa do nas! Smile